Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@mikadothemes.com wilmer2@mikadothemes.com
Image Alt
Suntem gata de treaba!

Contact

Contacteaza-ne pentru a afla intreaga noastra oferta de materiale si echipamente.

Manageri Avalon Romania Building Industry

Dragos Dumistracel-Director Departament Vanzari, tel 0730.343.698, mail dragos@avalonromania.ro

Dragos Dumistracel

Director Departament Vanzari
Telefon: 0730.343.698
dragos@avalonromania.ro

Ramona Ganea

Director Achizitii
Telefon: 0762.036.921
ramona@avalonromania.ro

Monica Mincu- Director Achizitii, tel 0737.353.184, mail monica@avalonromania.ro

Monica Mincu

Director Achizitii
Telefon: 0737.353.184
monica@avalonromania.ro

Oana Ciuraru-Manager Departament Ceramica, tel 0786.608.170 mail oana@avalonromania.ro

Oana Ciuraru

Manager Department Ceramica
Telefon: 0786.608.170
oana@avalonromania.ro

Apostol Monica-Manager Departament Ceramica, 0767.608.404, mail apostol.monica@avalonromania.ro

Monica Apostol

Manager Departament Ceramica
Telefon: 0767.608.404
apostol.monica@avalonromania.ro

Ecaterina Oanta- Manager Departament Ceramica, tel 0762.618.624, mail cati@avalonromania.ro

Ecaterina Oanta

Manager Departament Ceramica
Telefon: 0762.618.624
cati@avalonromania.ro

Bogdan Ivan Manager Departament Juridic tel 0745.049.201, mail office@avalonromania.ro

Bogdan Ivan

Manager Departament Juridic
Telefon: 0745.049.201
office@avalonromania.ro

Dimitris Dulhan

Manager Departament Design
Telefon: 0722.545.350
office@avalonromania.ro

Narcise Sfetcu- Manager Departament B2B Special Tiles tel 0721.882.541, mail narcisa@avalonromania.ro

Narcisa Sfetcu

Manager Departament B2B Special Tiles
Telefon: 0721.882.541
narcisa@avalonromania.ro

Valentina-Geanuneanu--Manager-Departament-Comunicare,-tel-0745.010.195,-mail-office@avalonromania

Valentina Geanuneanu

Manager Departament Comunicare
Telefon: 0745.010.195
office@avalonromania.ro

Departament Vanzari

Departament Financiar

Departament Logistica si Suport Tehnic